Left
Right
Left
Right
Left
Right
Left
Right
ПРОЦЕДУРА
АЛЬТЕРА-ТЕРАПІЯ
НЕІНВАЗИВНО

АТРАВМАТИЧНО

ЭФЕКТИВНО

ПРИРОДНЬО

ОДНОКРАТНО

БЕЗПЕЧНО
1 750 000 +
Процедура Альтера – терапія проводиться тільки на апараті Ulthera System (США).

Ulthera System – єдиний апарат з технологією мікросфокусірованного ультразвуку, схвалений FDA для ліфтингу і омолодження шкіри обличчя, шиї і декольте, а також для корекції зморшок
ПРОЦЕДУР ПРОВЕДЕНО У ВСЬОМУ СВІТІ
76 +
150 +
50 +
ПАТЕНТІВ
МАСШТАБНИХ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
КРАЇН СВІТУ ЗАСТОСОВУЮТЬ ULTHERA SYSTEM
ДАНІ ПРО БЕЗПЕКУ
МЕХАНІЗМ ДІЇ АЛЬТЕРА
Без хірургії
Глибина впливу
Терапія
ТІЛЬКИ УЛЬТРАЗВУК.
НІЯКОЇ ХІРУРГІЇ
Ultherapy - це еволюція в естетичній науці. Вона доставляє сфокусовану ультразвукову енергію до того самого основного шару, який зазвичай використовується хірургами під час косметичної операції - на підшкірний м'язово-апоневротический шар (SMAS) - не розрізаючи і не руйнуючи поверхню шкіри. Ця енергія ініціює природну реакцію організму, стимулюючи зростання свіжого, нового колагену і посилюючи слабкий колаген.

Деякі пацієнти бачуть початковий ефект відразу після лікування, але реальні результати з'являються через 2-3 місяці, коли виробляється новий колаген, поступово підтягуючи і підтягуючи шкіру обличчя і шиї і розгладжуючи шкіру зони декольте.
ГЛИБИНА ВПЛИВУ
Ультразвук направлено впливає на ті ж шари шкіри, з якими зазвичай працює пластичний хірург.

Він працює дуже точно на оптимальній глибині: 1,5; 3,0; 4,5 мм. SMAS (м'язово - апоневротический шар) скорочується і ущільнюється, що спричиняє за собою підтягування всіх верхніх шарів, забезпечуючи моментальний об'ємний (тривимірний) ліфтинг м'яких тканин обличчя.

На відміну від лазерів, радіочастотного ліфтингу і інших методів, Альтера не пошкоджує поверхню шкіри.
ТЕРАПІЯ
Стабільна температура нагріву 60 - 70°С;
Завдяки цьому запускається синтез нового колагену, забезпечується висока регенерація тканини і значно знижується період реабілітації.
Зони термокоагуляція кожного датчика мають однаковий розмір і рівну відстань між собою.
Це забезпечує високу безпеку і гарантує отримання очікуваних результатів.
СИСТЕМА ВІЗУАЛІЗАЦІЇ ШКІРИ -
ГАРАНТІЯ БЕЗПЕКИ
Альтера – єдиний апарат, який використовує запатентовану технологію Ulthera DeepSEE. Вона забезпечує лікарю візуалізацію м'яких тканин на глибину до 8 мм, що дозволяє проводити процедури точно і безпечно, вибираючи оптимальну глибину впливу.
ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
ВАМ ПІДІЙДЕ ЦЯ
ПРОЦЕДУРА, ЯКЩО У ВАС:
Альтеру не можна вважати заміною хірургічного втручання, проте ця процедура є гідною альтернативою для пацієнтів, не готових до операції, а також для тих, хто бажає продовжити ефект від пластичної хірургії
Друге підборіддя, брилі

Деформація овалу обличчя

Опущення брів

Нависаюча верхня повіка

Зморшки навколо очей

Опущені куточки роту

Глибокі носогубні складки
ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА?
Відчуття під час процедури
Пацієнти відчувають як мікродози ультразвукової енергії проникають в шкіру на різну глибину. Це означає запуск синтезу нового колагену. Пацієнти по-різному реагують на процедуру; проте відчуття викликаються тільки під впливом ультразвуку. Лікар, який виконує процедуру намагається зробити все, щоб пацієнт відчував себе комфортно.
01
Тривалість
Тривалість процедури залежить від зони і індивідуального плану лікування. Обробка обличчя і шиї займає 60-90 хвилин, зони декольте - приблизно 30 хвилин.
02
Відновлення
Протягом декількох годин після процедури можливе почервоніння шкіри. Іноді може бути незначна короткочасна набряклість тканин, яка проходить протягом декількох днів. Можлива поява відчуття поколювання або хворобливість при доторканні, але ці незначні явища носять тимчасовий характер, легко переносяться і зникають самостійно через кілька тижнів.

Повернутися до своєї звичайної діяльності можна відразу після процедури Альтера. Додатковий постпроцедурний догляд не потрібно.
03
Результати
Ефект помітний відразу, але в повній мірі він проявиться протягом 2-3 місяців після процедури, коли знову синтезований колаген замінить старий. Періодичні підтримуючі процедури можуть допомогти відстрочити природний процес старіння шкіри. Багато пацієнтів відчувають себе більш впевнено, знаючи, що Альтера - це науково обгрунтований метод посилення вироблення колагену.
04
ЯК ПРАЦЮЄ АЛЬТЕРА
ОБЕРЕЖНО!
АПАРАТИ ПІДРОБКИ
ЯК ВИЗНАЧИТи достовірність АПАРАТА?
Завдяки популярності процедури Альтера-терапії деякі мед.клінікі пропонують під виглядом апарату Альтера Систем (Ulthera® System) і процедури Альтера-терапії послугу, яка не має до них ніякого відношення.
БУДЬТЕ УВАЖНІ!
ЗАХИСТІТЬ СЕБЕ ВІД ПІДРОБОК!
Процедура Альтера - терапія можлива тільки на оригінальному апараті від компанії Merz Pharma.

Для того, щоб переконатися в достовірності апарату, запитуйте у Вашого лікаря:

- Свідоцтво про реєстрацію МОЗ України

- Кристал з назвою клініки / ім'ям лікаря - спеціальний знак, який підтверджує справжність апарату.

Наявність кристалу "Діамантового експерта Ulthera" свідчать про високий професіоналізм лікарів, які пройшли спеціальну програму навчання по безопераційному SMAS-ліфтингу шкіри на оригінальній технології Альтера (США).
ПІД ЧАС ПРОЦЕДУРИ:
Ulthera® System використовує візуалізацію тканин в режимі реального часу, для впливу тільки на потрібні шари шкіри. Це означає, що при русі датчика по шкірі пацієнта зображення тканин на екрані апарату буде змінюватися.

Будьте пильні, так як на підроблених пристроях зображення або залишається незмінним, або відеоряд періодично повторюється.

Тільки апарат Ulthera® System має запатентовану технологію візуалізації м'яких тканин на глибині до 8 мм.
Крім цього, є невеликі відмінності в зовнішньому вигляді оригінального апарату Ulthera®System і підроблених пристроїв. Звертайте особливу увагу на зовнішній вигляд логотипу Ulthera® і інші розпізнавальні знаки, які на неоригінальному обладнанні можуть виглядати трохи інакше.
МОЖЛИВА ШКОДА
ЗДОРОВ'Ю НА АПАРАТАХ-ПІДРОБКАХ
Звертаючись до шахраїв, нічого не підозрюючи, пацієнти, ризикують
завдати серйозної шкоди своєму здоров'ю. У підроблених апаратах потужність не відрегульована, а глибина впливу не відповідає заявленим показникам. Занадто великий рівень подачі енергії може викликати опік в області впливу. Недостатній і / або занадто слабкий - не принесе
очікуваного результату!

ДУМКА ЕКСПЕРТІВ
Ви доктор?
Познайомтесь з процедурою
Альтера-терапія у свого косметолога
Переходьте на сайт для фахівців естетичної медицини, де можна дізнатися детальну інформацію про технології.
Або знайдіть свого доктора серед наших експертів соцмереж. І обов'язково поділіться з нами враженнями, а краще результатом!
ЗНАЙТИ ЛІКАРЯ
Оберіть Ultherapy у своєму місті. Повний перелік оригінальних апаратів Ulthera в клініках України:
Made on
Tilda